Kategoriler
Uncategorized

Güvenli Kapı Nasıl Olmalı?

Sn.Müşteri öncelikle iyi günler dileriz.Şimdi sizin kapınızı nasıl daha güvenli hale getirebiliriz,bunları konuşalım.Öncelikle fikir ve önerilerimizi anlatalım ve sonrasında kararı size bırakalım.
Bir kapı;kilit,barel(göbek) 1 veya 2 tane,kapı dürbünü,kapı menteşesi,kapı kasası,kapı kolu olmak üzere altı kısımdan oluşmaktadır doğru değil mi? Bu kısımlar kapının marka ve modeli göre değişiklik gösterebilir ancak hepsinin ortak özelliği nasıl çalıştığıdır..Kısaca anahtarı barel içinde çevirir kapıyı açar-kapatırız.Peki nasıl oluyor da koskoca kapı ufak bir anahtar ile açılıyor?Çok basit,tüm kısımlar peşi sıra birbirine bağlı ve parçalar bir bütün oluşturarak kapı sistemini tamamlıyor.Anahtar kilit sistemini çalıştıran tabiri caizse kalbidir.Tamam buraya kadar herşey normal gibi ama neden bunca şeye değindik.Şöyle ki bir insanın kalbinde herhangi bir zayıflık ya da hastalık var ise o insan normal yaşantısını sürdüremez,problemler yaşar vs. İşte size kapının kalbini anlatıyor ve buraya dikkat çekmek istiyoruz.Lütfen bizim önerilerimize kulak verin ve barel seçiminizi “Bizim “önerilerimizi alarak yapın.Kapının kalbinin sağlamlığı sizin güvenliğinizin formülüdür.Buna dikkat etmenizi önemle rica ediyor ve sizden geç olmadan karar vermenizi istiyoruz.Daha detaylı bilgi almak için bize sorabilirsiniz.Lütfen Çekinmeden arayabilirsiniz.
Şimdi söyleyin,kapınızın güvenli olduğuna emin misiniz?Eğer kuşkularınız var ise bize danışabilir ve çilingir servisi hizmetleri teknik destek alabilirsiniz.Peki nasıl yardımcı oluruz;

Kapınızı değiştirmek istiyorsanız size seçiminizde yardımcı olabiliriz.Ya da mevcut kapınızın zayıf noktalarını size gösterebilir ve ne gibi değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.Gerekli malzeme ve teknik servisi sağlamaktayız.Tercih ettiğimiz markaların ürünleri sitemiz de mevcuttur.Dünyaca ünlü markaları seçmemizin sebebi kaliteden ödün vermediğimizdendir. Ayrıca her bütçeye uygun seçeneklerimiz de vardır.Unutmayın ki bu hizmetlerimiz sadece ve sadece sizin güvenliğiniz içindir.Biz 25 yılık firma hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunduk ve böyle yapmaya devam edeceğiz.

İhtiyaçlarınızı en makul fiyatlarda sunduğumuz servisimiz ile yapmaktayız.En iyisi ve kalitelisini arıyorum diyorsanız,doğru adreste olduğunuzu hatırlatırız.İstediğiniz hizmeti ustasının maharetleri ile sizleri sıkıntıdan,dertten,kötü durumlardan korumakta veya kurtarmaktadır.Gece hastanız için nöbetçi eczane arar durursunuz.Kapıda kaldığınızda nöbetçi çilingir aramanıza gerek yoktur,bizi aramanız yeterlidir.Saatin kaç olduğu önemli değil,bir telefon ile kapınızdayız. Çilingir telefonu herkese lazım olur.Siz veya bir yakınınız.Bu sebepler numaralarımızı cep telefon rehberinize kayıt edin.

Kaliteli ustalıkla sektör ihtiyaçlarına yenilikler getirmeye devam ediyoruz.Firma olarak misyonumuz sizlere sorunsuz ve güvenilir servis sağlamak.Firma olarak vizyonumuz ise hep bir adım öteye ilerlemek.Çilingir ihtiyaçlarına çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Biz Ne Yaparız?” Bize ihtiyaç duyduğunuz zamanda size anahtar ve kilit sistemleri için teknik servis hizmeti sunarız.Sizleri sıkıntıdan kurtarırız,kapınızın güvenlik açısından güçlü olmasını sağlarız,sizin için iyi olanı söyler,fikirlerimizi paylaşırız.Arabanıza giremediğinizde kapınızı açarız,kasanızı açamadığınızda kasanızı açarız,kısacası kilitli ise dert etmeyin her kilidin ustasıyız.

Yetki Belgeleri:

  1. Kilit Açma Tutanağı
  2. Yaka Kartı
  3. Ustalık  veya Kalfalık Belgesi
  4. Çilingir ve Anahtar Tarifesi (Firmada bulunur)

Firma olarak her türlü belge,alet,hırdavat,yedek parça ve bilgiye  sahip olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Mesleki sorumluluk olarak işin ustası müşterilerine gece-gündüz,bayram,tatil günleri demeden hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir